فروشگاه آنلاین بهینه پلاس
دسته بندی ها
  فیلترها
  تنظیمات
  جستجو

  چرا بهینه یک ضرورت است؟

  • ضرورت استفاده از تجهیزات مدرن آشپزخانه و اتاق خواب بهینه پلاس
   در سال ۱۹۱۰ میلادی اولین بار کابینت اختراع شد و تا سال ۱۹۲۰ تعداد ۲میلیون از آن فروخته شد.
   این اولین قدم برای استفاده بهینه پلاس از فضای آشپزخانه و همچنین دسترسی راحت به لوازم ، ظروف ، مواد خوراکی و مواد شوینده بود.
   با توجه به صنعتی شدن جوامع و همچنین زیاد شدن جمعیت ، به مرور فضای خانه ها کوچک تر شد و این امر در آشپزخانه ها هم به صورت چشمگیری قابل احساس بود.
   بعد از کوچکتر شدن فضای آشپزخانه دیگر کابینت ها هم نمی توانستند برای حل مشکل سازماندهی ظروف ، لوازم ، مواد خوراکی و همچنین مواد شوینده کمک زیادی در آشپزخانه باشند .
   اکثر ما شاید با صحنه انباشته شدن تعدادی قابلمه و یا ماهی تابه ، روی هم برخورد کرده باشیم که برای استفاده قابلمه بزگتر مجبور به خارج کردن همه قابلمه ها و همچنین ظروفی که جلوی آنها در کابینت قرار دارند ، می شدیم. حال در نظر بگیرید که ظرفی که در جلوی قابلمه ها قرا ویرایشر داشت از نوع شکستنی بود و اگر اشتباهی در خارج کردن آن از داخل کابینت صورت میگرفت ، باعث شکست ظرف و بروز خسارت میشد.
   همچنین در بعضی موارد به دلیل دسترسی بسیار سخت شاید شاهد آسیب های جدی به بدن خود باشیم.
   اینجا بود که طراحان صنعتی به کمک ما آمدند و با طراحی های بسیار زیبا ، دسترسی به تمام مواد و لوازم آشپزخانه را توسط اکسسوریها ( داخل کابینت ، روی اپن ، پرتابل و آویزی ) را برای ما راحت کردند .
   این تجهیزات ضمن زیبایی بخشیدن به فضای آشپزخانه و همچنین آسان کردن دسترسی ، این امکان را برای ما فراهم کردند تا از فضاهای به اصطلاح مرده آشپزخانه و کابینت ها نه تنها استفاده کنیم بلکه از این فضا ها به صورت بهینه بتوانیم بهر براداری کنیم.
   یکی از پیشروهای این صنعت در ایران و حتی فراتر از تولید داخل شرکت بهینه پلاس میباشد که با توجه به داشتن طراحان متخصص و پرسنل بسیار کارآمد ، توانسته است توجه های بسیاری را به خود جلب کند.
   همچنین شرکت بهینه پلاس با توجه به کیفیت تولید و اطمینان از حد بالای کیفیت محصولات خود ، تمام تولید های خود را تا ۲ سال گارانتی بازگشت بدون قید و شرط کرده که نشان از ایمان به کیفیت کالاهای خود را ، نشان میدهد.
   شرکت بهینه پلاس توانسته در اشتغال ۱۰۰  ها نفر را به صورتهای مستقیم و غیر مستقیم ، نقش بسزایی داشته باشد.
  انصراف از نظر
  آرشیو بلاگ